1win Üye Ol

Tıkla 1win’e Giriş Yap!

1win üye ol butonuna tıklayarak sizler de saniyeler içinde üyelik alıp oluşturduğunuz kayıt ile bedava free bet ya da free spinler kazanın! Ülkemizde online kumar oyunlarını yasal olmasa da oynatan illegal siteler bulunmaktadır. Çünkü yasal sitelerde ki şans oyunları burada yer alan oyunlar kadar fazla kazandırmamaktadır. İşte bu piyasaya 2017 yılında dahil olan sitenin kayıt işlemleri son derece pratiktir.

Hatta üyeler bile süre sonra üyelik iptali isteyerek başvuru açarlarsa destek hatları her türlü yardımı sağlamaktadır. Çünkü 1win oldukça prestijli olmasını üye istekleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmesiyle sağlamaktadır. Sitenin kaydol ol butonu ise güncel ve resmi olan giriş adresleri üzerinde sağ üst tarafta yer almaktadır. Üstelik belge talep etmediğinden kayıtlar 1-2 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

1win Üye Ol – Üyelik Nasıl Alınır?

Üyelik aşamaları insanları zorlamayın diye sitenin uyguladığı bazı yöntemler vardır. Örneğin hızlı kayıt ya da sosyal medya giriş seçeneği şeklinde örnek verilebilmektedir. Yani alışa geldik kayıt seçeneklerinden biraz daha kolaylaştırılmış işlemler yer almaktadır. 1win üye ol butonunu tıkladığınız zaman hangi yöntemleri kullanabileceğinizle alakalı seçenekler tarafınıza sunulmaktadır. Ayrıca 18 yaş üstü doğrulamasını mutlaka yapmanız gerekmektedir.

Belge talebi olmadığı gibi site TC benzeri kişisel bilgilerin talebinde de bulunmamaktadır. Bu yüzden üye alanında genel bir form doldurarak ya da sosyal medya hesaplarınızda ki bağlantıları kullanarak kaydol ol aşamasını tamamlayabilirsiniz. 1win daha sonrasında mail onayı vesaire gerektirmediği için kolaylıkla erişim gerçekleştirmenin sağlamaktadır. Kullanıcı adı belirlemenize gerek duyulmamış için ID oluşturulmaktadır.

1win Üye Ol – Hesap Açma ve Kayıt Olma

Belirttiğimiz tüm aşamaları okuduktan sonra eğer hızlı işlemlerle kayıtları açacak üyeler varsa bu aşamaları oldukça kolaydır. Öncelikle siteye giriş yaptığınızın belli olmaması için ip adresinizi gizleyecek olan vpn seçeneğini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt olduktan sonra dilerseniz vip üyelik amacıyla destek hatlarıyla görüşme yapabilirsiniz. 1win üye ol sonrasında giriş yapmak için şifreniz- mail veya telefon adresiniz yeterli olmaktadır.

Onaylamaları yaparak hesap açma işlemleriniz için ekranda yeni bir sayfa açılacaktır. 1win burada ID yani profilinizde gerekli bazı doğrulama bilgilerini almaktadır. Sonrasında bu bilgiler pek çok aşamada kullanılacağı için gizli tutulmaktadır. Üyelerden de gizli tutulması istenilmektedir. Kayıt ol işlemlerinde istenen kullanıcı bilgileri;

  • Mail adresi
  • Telefon numarası
  • Üye Kullanıcı adı
  • Şifre belirlemesi