1win Uygulama 

 Buraya Tıkla 1win’e Git!

1win uygulama windows ve macOS olarak indirilebiliyor. PC indir seçeneğinden uygulamasını edinip kolaylıkla casino oynayabilirsiniz. Ülkemizde bet siteleri illegal olduğundan ötürü aplikasyon seçenekleri de apk olarak üretilmektedir. Bu nedenle Android, İos, App ya da Windows kullanımları için üyelerin indirme ve kurulum aşamalarını yapması gerekmektedir. Yani direk olarak cihaz marketlerinden satın alınabilen uygulamalar değildir!  

Fakat içerisinde oyun işlemi, finansal yatırım ya da çekimler, yardımlar gibi tüm özelliklerini eksiksiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 1win mobil seçeneklerini siteye birebir dahil olunabilmesi üzerine geliştirmektedir. Hatta uygulama geliştirmeleri nedeniyle eski sürümler yerine yeni sürüm geliştirmeleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey ise uygulamaları güncellemektir. 

1win Uygulama Windows PC İçin İndir 

Sitenin uygulamalarına erişim sağlamanız adına öncesinde indirilmesi gerekmektedir. 1win uygulama seçenekleri ara yüzünde yer almaktadır. Buradan cihazınızın modeline uygun olan aplikasyon karar vererek işlem açmanız gerekmektedir. Yani aklınıza cihazla sürümün aynı model olması gerekmektedir. Ardından 3 çizgi halinde ki kısma gelerek burada işlem açmalısınız. Ayrıca cihazının modeline göre işlemler çok az farklılık gösterebilmektedir.  

Daha sonra burada indirme butonu yer alacaktır. Tıklayarak 1win sürümlerini indirmeye başlayabilirsiniz. Fakat belirttiğimiz üzere apk olmasından dolayı sizlerden uygulama kullanımı için kurulum izni gerekmektedir. Sonrasında ise giriş yapmak istediğiniz de telefon ya da mail adresini yazmanız ardındansa şifrenizi girmeniz istenecektir. Böylece kendi profilinize hiçbir kısıtlama olmadan erişim sağlayabilirsiniz.  

1win Uygulama MacOs İndir  

Apple İnç tarafından geliştirilmiş olan  Macintosh bilgisayarları için olan işlemciler bulunmaktadır. İşte bu tür cihazları kullanan üyelere 1win uygulama seçenekleri indirilebilmektedir. Tıpkı diğer sürümlerde Android ya da ios ayrımı yapıldığı gibi bilgisayar kullanımlarında da yapılmaktadır. Fakat tüm özellikleri aynı olduğundan herhangi bir şekilde aksilik çıkmamaktadır. Yalnızca üyeler cihazlarının işlemcinin uyan modeller üzerinde kurulum yapabilmektedir.  

Burada yapılacak işlemler aynı şekildedir. Siteyi açarak uygulama bolumun eğitmeni ya da canlı destek hatalarına bağlanarak yardım istemek gerekmektedir. Canlı destek kısımları direk link attığında indirmesi çok daha kolaydır. 1win apk sürümünü edildikten hemen sonra kurulumunu sağlamanız halinde cihazınızın ana ekranında yer almaktadır. Diğer uygulamalardan  herhangi bir farkı olmadığından rahatlıkla kullanabilirsiniz.